Partenrstwo
 
   
 
Foto
Prosimy poświęć chwilę, aby spojrzeć na korzyści wynikające z partnerstwa i na przegląd ich możliwych poziomów.

Jako organizacja non-profit fundacja BluesOpole liczy na wsparcie finansowe Fanów muzyki. Darowizny te mogą być odliczone od podatku. Ludzie często pytają: "Co dostanę będąc Partnerem Fundacji?"

Partnerstwo w fundacji BluesOpole rozpoczyna się zaledwie od 25 złotych rocznie, a młodzież do 18 lat bezpłatnie. Wyższe poziomy partnerstwa pociągają za sobą wzrost poziomu świadczeń. Stając się Partnerem fundacji BluesOpole otrzymujecie możliwość, aby osobiście należeć do grona miłośników bluesa i muzyki lokalnej oraz korzystać z ogromnej ilości profitów, informacji, aktualności, możliwości wglądu w działania, zasobów nigdzie indziej niedostępnych.

Będziesz częścią organizacji, która ma specjalny i unikalny charakter.
Fundacja BluesOpole zapewnia szerokie korzyści dla swoich Partnerów! Jako Partner otrzymasz uprawnienia do głosowania na swoich ulubionych artystów na naszym Fan Page’u: https://www.facebook.com/BluesOpole
Będziesz otrzymywać programy nadchodzących wydarzeń. Każdy Partner otrzyma także gadżet fundacji BluesOpole.

Projekty, które obsługuje fundacja BluesOpole to promocja nie tylko muzyki bluesowej, ale także wszelkiej twórczość lokalnych zespołów muzycznych.

Wsparcie dla fanów i wykonawców muzyki jest w obecnych czasach niezbędne. Możesz ich wspierać kupując muzykę ulubionego artysty, brać udział w koncertach w lokalnych klubach i festiwalach, a także właśnie poprzez partnerstwo w fundacji BluesOpole, uczestnicząc w działalności na rzecz promocji i rozwoju muzyki lokalnej. Jako Partner fundacji będziesz pomagać kultywować historię bluesa, wspierać rozwój muzyki lokalnej, edukację muzyczną oraz przyszłość muzyki w naszym regionie.
Dołącz do nas już dziś! Zaszczyceni dodamy Twoje nazwisko do listy Partnerów fundacji BluesOpole.

Prosimy zapoznać się z różnymi poziomami partnerstwa.

Aby dołączyć do nas prześlij e-maila na adres bluesopole@wp.pl z imieniem i nazwiskiem oraz poziomem partnerstwa lub dokonaj przelewu na nasze konto:

Idea Bank: 70 1950 0001 2006 7971 4940 0002

W tytule wpłaty prosimy wpisać "Darowizna na cele statutowe fundacji BluesOpole".
 

Prosimy zapoznać się z różnymi poziomami partnerstwa.
 

Poziomy partnerstwa i proponowana wysokość rocznej darowizny:

  • Przyjaciel Bluesa (Młodzież 16-18 lat): 0 zł  (profity: informacje na temat koncertów, zniżka 5% na koncerty)
  • Fan Bluesa 25 zł  (profity: informacje na temat koncertów, zniżka 5% na wszystkie koncerty)
  • Skazany na Bluesa 50 zł  (profity: informacje na temat koncertów, fotografie z wykonawcami, zniżka 5% na wszystkie koncerty)
  • Partner Bluesa 100 zł  (profity: informacje na temat koncertów, fotografie z wykonawcami, zniżka 10% na wszystkie koncerty, logo na plakacie)
  • Zwolennik Bluesa  250 zł  (profity: informacje na temat koncertów, fotografie z wykonawcami, zniżka 20% na wszystkie koncerty, logo na plakacie, informacja o Partnerze na stronach www, darmowa koszulka z logo fundacji, baner na koncercie)
  • Patron Bluesa  500 zł  (profity: informacje na temat koncertów, fotografie z wykonawcami, zniżka 50% na wszystkie koncerty,, logo na plakacie, informacja o Partnerze na stronach www, darmowa koszulka z logo fundacji, baner na koncercie, prezentacja Partnera przed koncertem)
  • Blues VIP 1000 zł  (profity: informacje na temat koncertów, fotografie z wykonawcami, darmowe wszystkie koncerty dla 2 osób, logo na plakacie, informacja o Partnerze na stronach www, 2 darmowe koszulki z logo fundacji, baner na koncercie, prezentacja Partnera przed koncertem, dodatkowa reklama na scenie)
  • Mecenat Blues VIP 5000 zł (profity: informacje na temat koncertów, fotografie z wykonawcami, darmowe wszystkie koncerty dla 10 osób, logo na plakacie, informacja o Partnerze na stronach www, 10 darmowych koszulek z logo fundacji, baner na koncercie, prezentacja Partnera przed koncertem, dodatkowa reklama na scenie, specjalne miejsca na koncercie, darmowe napoje na koncercie)
 
 


 
 
 
Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych
oraz statystycznych. Więcej informacji w polityce prywatności.
 
Opole, ul. Studzienna 1   tel. 607 410 054
e-mail: artystyczny@dworek-opole.pl